Decyzja Prezesa UOKiK z dnia 20 kwietnia 2018 r.

Komunikat o możliwości uzyskania zwrotu opłaty

Magma
Gwarancja jakości
Produkt dostępny w Polsce!

Czym jest Green Magma?

Green Magma to środek na odchudzanie, który znany jest na całym świecie. Teraz możesz go kupić także w Polsce!

Ponad połowa Polaków cierpi na otyłość lub nadwagę. A to grozi poważnymi konsekwencjami dla naszego zdrowia. Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie ostrzega, że nadmierne kilogramy prowadzą do rozwijania się wielu współistniejących chorób w tym nowotworu jelita, gruczołu krokowego, udaru, miażdżycy, cukrzycy, stłuszczenia wątroby i wielu innych chorób, które mogą okazać się nawet nieuleczalne.

Musisz zadbać o swoje zdrowie. Prawidłowa waga pozwala zachować nam równowagę funkcjonowania naszego organizmu.

Sproszkowany jęczmień
Magma shoots
W czym tkwi tajemnica Green Magmy?

Green Magma to ekstrakt z młodych pędów jęczmienia. Zbierane są po osiągnięciu około 30 centymetrów - w tym właśnie czasie roślina posiada już zmagazynowane, największe zapasy składników odżywczych. Podczas kiełkowania ziarna wytwarzają mnóstwo składników, które mają zapewnić rozwój wyrastającym z nich pędom.

Następnie pędy są suszone. Do tego wykorzystuje się liofilizację, czyli suszenie w warunkach niskiej temperatury, co umożliwia zachowanie maksymalnej ilości witamin i minerałów.

Uzyskany z pędów jęczmienia ekstrakt zawiera siedem razy więcej witaminy C niż sok wyciśnięty z połowy kilograma pomarańczy, pięć razy więcej żelaza niż szpinak a także dziesięć razy więcej wapnia niż odpowiadająca ilość mleka. Jest również bogatym źródłem witaminy B12, E oraz cynku. Dzięki wysokiej zawartości chlorofilu GREEN MAGMA alkalizuje płyny ustrojowe (odkwasza organizm) wspierając równowagę kwasowo-zasadową naszego organizmu. Dzięki temu chudniemy i czujemy się dobrze!

Dlaczego Green Magma działa tak dobrze
w porównaniu do innych metod?

KONKURENCYJNE PREPARATY
Przez obecność składników chemicznych mogą powodować alergię oraz zalegać w komórkach ciała.

KONKURENCYJNE PREPARATY
Zaburzają wchłanianie składników odżywczych i naturalne procesy metaboliczne

Green Magma
Jest w 100% naturalnym produktem, oczyszcza organizm z toksyn.

Green Magma
Dostarcza składników odżywczych, które są w pełni wchłaniane dzięki oczyszczonej wątrobie.

Detoksykacja

DETOKSYKACJA

Twój organizm zacznie funkcjonować skuteczniej i przestanie magazynować nadmierną ilość tkanki tłuszczowej. Pierwszą oznaką oczyszczenia organizmu jest m.in. poprawa kondycji cery.

Przyśpieszenie metabolizmu

PRZYŚPIESZENIE METABOLIZMU

Zaczynasz chudnąć dzięki prawidłowemu wchłanianiu składników odżywczych oraz usuwaniu tych niepożądanych. Szybszy metabolizm nie pozwoli na magazynowanie tkanki tłuszczowej.

Utrzymanie wagi

UTRZYMANIE WAGI

W końcowej fazie odchudzania wpływa korzystanie na utrzymanie wagi i brak efektu jo-jo. Jednocześnie cały czas uzupełnia codzienną dietę w witaminy i minerały, dodając Ci energii do działania

Green Magma Zamów teraz już za 137 zł

JAK WPŁYNIE NA MNIE GREEN MAGMA?

Nasz produkt to nie tylko zdrowe odchudzanie!

  1. Wzmacnia włosy, skórę i paznokcieGreen Magma to prawdziwe błogosławieństwo dla Twojej urody!
  2. Co jeszcze?zwalcza bakterie beztlenowe z ust, leczy dziąsła, opryszczkę a także zwalcza ból gardła. Znakomicie goi rany! Wszystko to dzięki zawartemu w suplemencie chlorofilowi
  3. Spala tłuszcz zgodnie z Twoimi oczekiwaniami! Dzięki temu Twój biust nadal pozostanie pełny - tkanka tłuszczowa zostanie usunięta z newralgicznych miejsc i dzięki regularnemu stosowaniu na pewno tam nie powróci!
  4. Oczyszcza organizmGreen Magma znany jest ze swoich detoksykujących właściwości. Toksyny zostają usuwane z organizmu już od pierwszych dni stosowania.
  5. Prawidłowe trawienieZawarty w preparacie błonnik zadba o Twoje jelita
  6. Zgrabne, gładkie nogiWraz z toksynami, Twój organizm zostanie pozbawiony nadmiaru wody. Pozbędziesz się cellulitu oraz tzw. pomarańczowej skórki.

Nie kupuj kota w worku! Jeśli masz wątpliwości,
przeczytaj poniższe informacje!

Suplement produkowany jest na licencji, na terenie Unii Europejskiej. Cały proces produkcji odbywa się w specjalnie przystosowanych laboratoriach, które poza naszym suplementem produkują najpopularniejsze leki dostępne w każdej aptece.

Green Magma jest suplementem diety legalnie dopuszczonym do sprzedaży, zgłoszonym do Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Posiada wszelkie wymagane badania laboratoryjne. Decydując się na zakup naszej kuracji, masz pewność, że suplement Ci nie zaszkodzi!

Eksperci odpowiadają

Najczęściej zadawane pytania

Kliknij aby rozwinąć.

+ Jak najlepiej przyjmować Green Magma?
Zalecane jest zażywanie suplementu na czczo, 20 minut przed pierwszym posiłkiem oraz 20 minut przed głównym posiłkiem obiadowym. Dzięki temu wchłanianie składników odżywczych Zielonego Jęczmienia nie będzie kolidowało z trawieniem a absorpcja ważnych mikroelementów będzie szybsza.
+ Czy możliwe jest przedawkowanie suplementu Zielony Green Magma?
Ekstrakt z Green Magma jest w 100% naturalnym składnikiem, dlatego też niemożliwe jest jego przedawkowanie.
+ Jaki wpływ na organizm ma Green Magma?
Green Magma nie bez powodu nazywana jest "zielonym złotem". Zapewnia bogactwo enzymów, witamin, antyoksydantów, chlorofilu i innych ważnych składniki odżywczych. Dobre odżywianie oznacza dostarczanie niezbędnych składników odżywczych do komórek, neutralizację toksyn i ochronę przed wolnymi rodnikami - wszystko to zapewnia regularne stosowanie zalecanych dawek Młodego Zielonego Jęczmienia.
+ Ile cukru zawiera Green Magma?
Preparat zawiera śladowe ilości naturalnie występujących w roślinie cukrów. Przy tym, jest całkowicie bezpieczny dla osób dbających o poziom cukru we krwi (w tym dla diabetyków). Suplement nie zawiera słodzików oraz innych sztucznych substancji.
+ Czy suplement zawiera gluten?
Nie. Preparat zawiera ekstrakt z pędów, nie z ziaren - dzięki temu nie zawiera glutenu.
+ Dlaczego tabletki suplementu są takie zielone?
Suplement zawiera chlorofil, substancję znaną ze zbawiennego wpływu nie tylko na rośliny (dzięki niemu odbywa się proces fotosyntezy). Substancja ta to wspaniały antyoksydant.

Zostań z nami jeszcze chwile i przeczytaj o promocjach i pakietach, które oferujemy!

Tylko teraz dla nowych klientów

aż 30-dniowy okres na zwrot

GREEN MAGMA 30 tabletek Opakowanie 30szt.

Małe opakowanie 30 tabletek

137 ZŁ

Zamawiam

DUŻE SIĘ OPŁACA!

GREEN MAGMA 60 tabletek Opakowanie 60szt.

Duże opakowanie 60 tabletek

237 ZŁ

Zamawiam

1. Green Magma jest suplementem diety wspomagającym proces odchudzania.
2. Sprzedawcą jest LOGIHUB Sp. z o.o., spółka prawa polskiego z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana III Sobieskiego 110/U36, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000503636, adres e-mail: [email protected]
3. Płatność za suplement diety Green Magma odbywa się za pobraniem, w momencie dostawy produktu na rzecz konsumenta.
4. Świadczenie spełniane jest przez sprzedawcę poprzez wysyłkę konsumentowi zamówionej ilości produktu Green Magma przesyłką kurierską, w terminie 3 dni roboczych od złożenia zamówienia. Czas dostawy zależy od działania firmy kurierskiej.
5. Odstąpienie od umowy możliwe jest na podstawie formularza, dostępnego tutaj: https://bezkilogramow.pl/odstapienie
6. Sprzedawca ponosi odpowiedzialność za dostarczenie konsumentowi produktu bez wad.